Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Silnik to serce samochodu!

Pierwszym krokiem powinno stać się odpowiednie przygotowanie silnika. Należy zacząć od przeglądu i ewentualnej naprawy części układu zasilania paliwem. Szczególną uwagę warto poświęcić podgrzewaczom, zaworom regulacyjnym, separatorowi wody oraz sprawdzeniu na ile filtr uległ zużyciu. Pozwoli to na wyeliminowanie z paliwa niepożądanych płynów, które mogłyby wpływać na problemy z odpaleniem silnika przy niskich temperaturach zewnętrznych.

Ważne jest także stosowanie oleju napędowego o sprawdzonej jakości, by chronić serce samochodu przed oddziaływaniem mrozu. Osoby, których samochody posiadają silniki Diesla powinny precyzyjnie sprawdzić stan akumulatora przed zimą, gdyż silniki te pobierają dużo więcej energii do uruchomienia. Należy także upewnić się, czy świece żarowe są sprawne.

- właściciel Corrado Szczecin

Od 2000 r prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i świadczę usługi dla ludności. Posiadam na stanie profesjonalne lawety , dzięki którym mogę holować samochody po kolizji lub wypadku. Świadczę również usługi pomocy drogowej tzn że moi pracownicy dojeżdżają na miejsce awarii popsutego samochodu i starają się zdiagnozować i usunąć problem na miejscu.

Call Now Button