Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Autoholowanie Szczecin Cennik

Cennik autoholowania jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

Możliwa jest płatność gotówką, kartą u kierowcy lub przelewem .

Cena autoholowania zależna jest od masy, wymiarów pojazdu, trasy do przejechania oraz trudności w załadunku.

W celu wyceny usługi autoholowania proszę o kontakt:

(+48) 609-240-240

Płatność paypal

Dokonaj Płatności przez PayPal -naciśnij na obrazek

Problemy z załadunkiem mogą być następujące:

-urwane lub zablokowane koło lub zawieszenie

-brak kół

-zablokowany hamulec ręczny

-zablokowana skrzynia biegów

-zagubione kluczyki

-brak możliwości skręcenia kołami przednimi

-uszkodzony wahacz lub sworzeń

-skręcone koła

-niskie zawieszenie

Istotne jest również ile jest osób w samochodzie, ponieważ standardowa laweta ma miejsce tylko dla 2 pasażerów. Posiadamy również autolawetę, która może zabrać 6 osób.

Cena za km autoholowania jest liczona od momentu wyjazdu autolawety z siedziby firmy do powrotu do siedziby firmy czyli w dwie strony.

Wszystkie ceny podawane przez telefon są cenami netto.

Na życzenie wystawiamy Fakturę lub paragon fiskalny.

Problem z unieruchomionym samochodem daleko od miasta lub w lesie dotknął niemal każdego kierowcy. Jedynym skutecznym sposobem na przetransportowanie auta do serwisu jest wówczas holowanie pojazdu. W obrębie Szczecina i większości województwa zachodniopomorskiego możesz liczyć na pomoc Corrado. Cena holowania w Szczecinie i okolicach zależy od wielu czynników. Do najbardziej istotnych należy wielkość samochodu, a także jego stan techniczny. Jeśli wynikną problemy z umieszczeniem pojazdu na lawecie z powodu znacznych uszkodzeń, koszty usługi nieco wzrosną.

Corrado oferuje profesjonalne autoholowanie w przystępnej cenie. Koszty transportu ustalane są na podstawie nie tylko stanu samochodu, ale także odległości. Kierowcy liczą kilometrówkę od momentu opuszczenia bazy, a licznik zatrzymuje się w chwili, kiedy nasz pojazd wraca na firmowy parking. W związku z tym szacunkowo liczy się podwojoną odległość od siedziby do miejsca przebywania unieruchomionego samochodu.

Jak zamówić Corrado autoholowanie Szczecin? Cennik i dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej. W czasie rozmowy telefonicznej wystarczy podać lokalizację, w której czekasz na pomoc. Jeśli wiesz wcześniej o potrzebie transportu samochodu zabytkowego, czy uszkodzonego, zadzwoń. Jesteśmy w stanie umówić się na konkretną godzinę, dzięki czemu oszczędzimy wzajemnie swój czas. Przyjmujemy płatność gotówką, honorujemy też karty płatnicze. Stali klienci mogą uiścić opłaty za transport przelewem.

 

Zadzwoń