Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Holowanie aut z niskim zawieszeniem

autoholowanie szczecin

W naszej flocie mamy specjalną lawetę, która posiada specjalne, opuszczane na poduszkach zawieszenie co umożliwia załadunek na platformę pod bardzo małym kątem. Dzięki temu masz gwarancję, że sportowy samochód z nisko umieszczonym spojlerem lub zawieszeniem nie ulegnie zniszczeniu.

 

 

 (+48) 609-240-240


Samochody sportowe oraz część pojazdów luksusowych cechuje się atrakcyjnym wizualnie, niskim zwieszeniem. Różne sytuacje na drodze mogą skutkować nagłymi awariami lub wypadkami. W takiej sytuacji holowanie auta z niskim zawieszeniem w Szczecinie lub innym polskim mieście może okazać się wyzwaniem ze względu na jego konstrukcję, ponieważ nie wszystkie lawety są przystosowane do przewozu tego typu pojazdów. Jeżeli potrzebujesz holowania auta z niskim zawieszeniem – pomoc znajdziesz w Corrado.

Bezpieczne holowanie aut z niskim zawieszeniem

Transport FerrariNajważniejszy aspekt w kwestii holowania sportowych i luksusowych pojazdów stanowi jednak ich bezpieczeństwo. Zwyczajna laweta nie poradzi sobie z transportem samochodu, który potrzebuje indywidualnego dostosowania. Podczas załadunku istnieje duże ryzyko uszkodzenia zawieszenia bądź spojlera, co jest oczywiście niedopuszczalne. Dlatego holowanie aut z niskim zawieszeniem powinno odbywać się przy pomocy właściwego sprzętu. Na szczęście posiadamy lawetę spełniającą wszelkie wymagania. Cechuje się ona opuszczanym na poduszkach zawieszeniem, co pozwala na załadunek pod nawet najmniejszym kątem. To zapewnia całkowicie bezpieczne autoholowanie aut z niskim zawieszeniem.

Równie ważny element stanowi doświadczenie kierowcy. Niejednokrotnie mieliśmy okazję pomagać w takiej sytuacji. Doskonale wiemy, co należy zrobić, jak przygotować auto do podróży i czego unikać. Warto więc nam zaufać.

Profesjonalna flota do holowania aut z niskim zawieszeniem

Nasza flota należy do najlepszych w swojej klasie. Pojazd ze specjalną lawetą jest dobrze przystosowany do jazdy w trudnych warunkach, co przydaje się zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Spełnia wszystkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować pomoc na najwyższym poziomie, w każdym z krajów Wspólnoty.

Pomoc drogowa szczecin

Transport lawetą wymaga też specjalistycznej platformy. Nasza wyposażona została we wszelkie niezbędne akcesoria, które maksymalizują poziom bezpieczeństwa przewożonego auta z niskim zawieszeniem. Nie ma więc szans, aby coś złego stało się po drodze; tym bardziej, że nasze doświadczenie każe wybierać sprawdzone, godne zaufania trasy. Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

 

W kwestii takiej, jak autoholowanie aut z niskim zawieszeniem Szczecin może liczyć na prawdziwych specjalistów. Zadzwoń do nas lub napisz, aby dowiedzieć się więcej. Odpowiemy na każde twoje pytanie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz