Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin Corrado

http://www.pomoc-drogowa-szczecin.pl

Firma Autoholowanie Szczecin Corrado wykonuje usługi w Szczecinie oraz na terenie Europy.

Oferujemy szybki dojazd i niskie ceny auto holowania. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu.

Możliwa płatność kartą za autoholowanie u kierowcy.Autoholowanie Szczecin – Holujemy samochody nowe i nie zarejestrowane.

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin, holowanie samochodów z Niemiec i w całej Europie – samochody nowe, niezarejestrowane

Kupiłeś nowy samochód? A może jest zwolennikiem pojazdów używanych lub zabytkowych? Nie zdążyłeś zarejestrować swojego auta? Pamiętaj. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci bezpiecznie i bezuszkodzeniowo zholować na lawecie Twój pojazd.

Mamy wykupione ubezpieczenie OCP, które pokrywa wszelkie szkody w związku z uszkodzeniem holowanego lub wciąganego na lawetę samochodu.

Nasza wyszkolona załoga odholuje na lawecie Twój pojazd w bezpiecznych i komfortowych warunkach.


Autoholowanie Szczecin – samochody powypadkowe

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Bezpłatne autoholowanie w Szczecinie.

Holowanie samochodu po wypadku lub kolizji do naszego warsztatu.

Warsztat świadczy kompleksowe naprawy powypadkowe. Robi wszystko kompleksowo od A do Z.

Pomaga załatwić formalności z firmą ubezpieczeniową np. w zgłoszeniu szkody.

Uczestniczy przy oględzinach rzeczoznawcy.

Wykonuje przegląd powypadkowy w przypadku gdy policja zabrała dowód rejestracyjny.

Jest możliwość otrzymania gratis samochodu zastępczego na cały okres naprawy powypadkowej.


Holujemy samochody po awarii.

Autoholowanie Szczecin

Stanąłeś w szczerym polu, nie jesteś w stanie uruchomić samochodu? Nie ma czasu na naprawę na miejscu? Nie ma problemu.

Po konsultacji z Tobą dojedziemy na miejsce zdarzenia i spróbujemy zdiagnozować usterkę oraz uruchomić samochód na miejscu, tak aby można było dalej kontynuować podróż .

W przypadku gdy naprawa na miejscu nie będzie możliwa załadujemy Twój pojazd na lawetę i zawieziemy do warsztatu lub inne wskazane przez Ciebie miejsce.


Autoholowanie samochodów z urwanym kołem lub zawieszeniem

Autoholowanie Szczecin

Wjechałeś w dziurę? Miałeś kolizję? Jedno koło jest cofnięte lub skręcone inaczej niż drugie? Posiadamy specjalny wózek , który pozwala załadować na lawetę samochód z zablokowanym kołem lub urwanym zawieszeniem bez ryzyka dalszych uszkodzeń.

W przypadku wciągania samochodu na siłę na lawetę można uszkodzić dodatkowo błotnik, nadkole, skrzynie biegów lub inne części podwozia.

Wózek przydaję się najczęściej gdy zużyje się sworzeń wahacza lub drążek kierowniczy.

Korzystamy z niego w przypadku zablokowania koła , hamulców albo braku zawieszenia.

Jest on również przydatny do wciągania samochodu na lawetę , kiedy zostały zgubione kluczyki.


Autoholowanie samochodów z niskim zawieszeniem.

Autoholowanie Szczecin

W naszej flocie mamy specjalną lawetę, która posiada specjalne, opuszczane na poduszkach zawieszenie co umożliwia załadunek na platformę pod bardzo małym kątem. Dzięki temu masz gwarancję, że sportowy samochód z nisko umieszczonym spojlerem lub zawieszeniem nie ulegnie zniszczeniu.


Autoholowanie samochodów osobowych na lawecie w Szczecinie, Niemczech oraz na terenie całej Europy.

Autoholowanie Szczecin

Wykonujemy usługi autoholowania nie tylko w Szczecinie. Nie boimy się trudnych wyzwań.

Autoholowanie szczecin

Autoholowanie szczecin

Nasze auto lawety holują samochody z Niemiec,Holandii , Belgii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Szwecji, Danii, Norwegii, Ukrainy, Rosji,Anglii .Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

 


Autoholowanie na lawecie motorów,motocykli,quadów

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Motocykl to trudny do przewożenia pojazd.

Dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu i wprawie naszych pracowników,

Twój motor dowieziemy do celu bez ryzyka jego upadku.

 


Możliwość autoholowania samochodu i 6 pasażerów

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Miałeś awarię samochodu w trasie? Podróżujesz wraz z rodziną? Nie ma problemu. Dzięki specjalnej auto lawecie z dubel kabiną możemy odholować Twój samochód wraz z 6 pasażerami.Standardowe auto lawety mają możliwość zabrania tylko 2 pasażerów.
Istnieje również możliwość przywiezienia samochodu zastępczego.


Autoholowanie samochodów dostawczych

Autoholowanie Szczecin

Autoholowanie Szczecin bus

Zajmujemy się również auto holowanie samochodów dostawczych o masie dmc 3,5 tony. Posiadamy lawetę o długości platformy 8 metrów długości , co pozwala na autoholowanie najdłuższego busa.

Wysokość holowanego samochodu dostawczego nie może przekraczać 3 m wysokości. Usługę autoholowania auta dostawczego wykonujemy w Szczecinie, Niemczech i całej Europy.

Zadzwoń i poproś o wycenę autoholowania Twojego auta dostawczego.

Autoholowanie Szczecin

Prawobrzeże to jedna z czterech dzielnic Szczecina, zajmująca pierwsze miejsce pod względem powierzchni. Przebiega tu wiele mniejszych i większych dróg, w tym odcinki autostrady A6 oraz drogi krajowej nr 10. Na tak często uczęszczanych trasach dochodzi do licznych awarii pojazdów, uniemożliwiających dalszą podróż. W takiej sytuacji nierzadko konieczność stanowi holowanie samochodów. Szczecin na szczęście jest miastem, w którym działa wiele firm świadczących takie usługi. Każdy kierowca musi być przygotowany, że nieprzyjemna sytuacja na drodze zdarzy się w zupełnie nieprzewidzianym momencie. Jeśli z usterką nie sposób poradzić sobie samodzielnie, konieczne staje się wezwanie pomocy drogowej. Przezorny kierowca ma przy sobie odpowiedni numer telefonu. Pozostali mogą znaleźć potrzebną informację w internecie.

Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług firmy Autoholowanie Szczecin Corrado. Do zdarzeń na terenie Prawobrzeża jesteśmy w stanie przybyć nawet w ciągu kilku minut. Nasze lawety wyposażone są w odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu mniejsze awarie mogą zostać naprawione na miejscu. W przeciwnym razie zajmiemy się odholowaniem samochodu do warsztatu. Nasze pojazdy są przystosowane zarówno do przewozu aut osobowych, jak i dostawczych, o ile ich waga nie przekracza 3,5 tony, a długość nie wynosi powyżej ośmiu metrów. W kabinie lawety możemy zabrać nawet sześciu pasażerów. Jesteśmy także w stanie transportować niestandardowe pojazdy, jak samochody z niskim zawieszeniem, motory lub quady.

Autoholowanie 24h Szczecin

Usługę autoholowania na terenie Prawobrzeża w Szczecinie świadczymy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dysponujemy profesjonalną ramą geometryczną oraz innym sprzętem, który pozwoli nam na kompleksowe naprawy powypadkowe każdego rodzaju. Dokładamy wszelkich starań, aby samochody zostały załadowane na lawetę i przewiezione w bezpieczny sposób, nie powodując żadnych dodatkowych uszkodzeń. Jesteśmy jednak świadomi, że może dojść do różnych nieprzewidzianych sytuacji, dlatego wykupiliśmy ubezpieczenie OC przewoźnika, które pokryje ewentualne szkody spowodowane wciąganiem na lawetę lub holowaniem. Szczecin jest miastem, w którym działają też inne firmy tego typu, ale to właśnie my posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, oferujemy najszerszy zakres usług i najniższe ceny za autoholowanie. Aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy wybrać podany numer telefonu.

Zadzwoń