...

Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

AutoHolowanie samochodów powypadkowych Szczecin

wypadek samochodowy szczecin

wypadek samochodowy szczecin

Autoholowanie samochodu po wypadku Gratis do warsztatu, dotyczy holowania tylko na terenie miasta Szczecina.

Autoholowanie auta po wypadku do warsztatu z OC sprawcy.✅

Warsztat świadczy kompleksowe naprawy powypadkowe. Robi wszystko kompleksowo od A do Z.

Pomaga załatwić formalności z firmą ubezpieczeniową np. w zgłoszeniu szkody.

Uczestniczy przy oględzinach rzeczoznawcy.

Wykonuje przegląd powypadkowy w przypadku gdy policja zabrała dowód rejestracyjny.

Jest możliwość otrzymania gratis samochodu zastępczego na cały okres naprawy powypadkowej.

Zadzwoń pod ☎️ tel.609-240-240

Holowanie aut powypadkowych Szczecin

Zajmujemy się profesjonalnym holowaniem aut powypadkowym na terenie Szczecina i okolic. Dysponujemy nowoczesnymi, sprawnymi lawetami z ważnymi przeglądami, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie dojechać na miejsce zdarzenia. Autoholowaniem aut powypadkowych w Szczecinie zajmujemy się już od dwudziestu lat, dlatego mamy doświadczenie oraz wiedzę, aby nasze zadania wykonywać jak najlepiej.

Holowanie aut powypadkowych to kompleksowa usługa dopasowana do oczekiwań klienta. Autoholowanie aut powypadkowych to także wsparcie dla osób będących pasażerami – zapewniamy możliwość transportu aż dla 6 osób wraz z holowanym pojazdem. Nasza firma posiada wymagane licencje na prowadzenie tego typu działalności. Wszystkie usługi świadczymy z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

W przypadku większych uszkodzeń auta, możemy również zająć się jego naprawą oraz wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela. Wspieramy Klientów na każdym etapie, zapewniając nie tylko szybkie holowanie, ale i komfort psychiczny w trudnych sytuacjach.

Autoholowanie aut powypadkowych w Szczecinie

Jeżeli chodzi o holowanie aut powypadkowych Szczecin jest miastem, gdzie od 20 lat pomagamy kierowcom w przypadku stłuczki. Tak długi czas pozwolił nam wypracować najlepsze metody, gwarantujące wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Odpowiadając na potrzeby klientów, utrzymujemy ceny na stałym konkurencyjnym poziomie. Nasze lawety wyposażone są w sprzęt najnowszej generacji, który poradzi sobie z każdą sytuacją.

Działamy błyskawicznie, bo od naszej reakcji zależy bezpieczeństwo finansowe naszych klientów. Stosujemy tanie rozwiązania, doradzamy w przypadku większych napraw i jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Holowanie aut powypadkowych obejmuje również wyciągnięcie auta z rowu czy innego rodzaju trudnego terenu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przy poważniejszych wypadkach naprawy mogą trwać dłużej, dlatego oferujemy również możliwość dostarczenia samochodu zastępczego. W nagłej sytuacji można się z nami skontaktować pod podanym na stronie numerem telefonu. Po otrzymaniu lokalizacji, pojawimy się niezwłocznie na miejscu i zaoferujemy pomoc. Zachęcamy do skorzystania z najwyższej jakości usług holowania aut powypadkowych na terenie Szczecina.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.