...

Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Autopomoc drogowa Szczecin

Pomoc drogowa Szczecinie

Wykonujemy profesjonalne usługi pomocy drogowej w Szczecinie i okolicach. Nasze lawety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt i narzędzia, dzięki czemu jest możliwość sprawnego i szybkiego wykonania zlecenia pomocy drogowej.

Pomoc drogowa Szczecin

Pomoc drogowa Szczecin

Pomoc drogowa Szczecin oferuje rzetelność, szybkość działania oraz najlepsze kwalifikacje, gdyż właśnie te cechy przedkładają się na satysfakcję kierowców, których spotkała w czasie podróży nieprzyjemna usterka lub wypadek. Zakres usług pomocy drogowej obejmuje przede wszystkim  dokonywanie drobnych napraw na drodze,a w ostateczności autoholowania.

 

Do  usług Pomocy drogowej Szczecin Corrado należą;


Pomoc Drogowa Szczecin Corrado profesjonalnie zabezpieczy pojazd podczas autoholowania .

Pomoc drogowa Szczecin

Pomoc drogowa Szczecin

Oferujemy kierowcom bezpłatny hol samochodu do warsztatu. Jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku?

 


Poniżej znajduje się lista usług pomocy drogowej, które najczęściej wykonujemy ↓

Pomoc drogowa w przypadku urwania koła

Wpadłeś w dziurę, denerwujesz się, nie wiesz co dalej? Spokojnie.

Zadzwoń do nas i zamów lawetę, a my pomożemy Ci z urwanym kołem. Nie wyegzekwujemy wprawdzie odszkodowania od zarządcy drogi ale na pewno odholujemy bezpiecznie Twój samochodów do warsztatu.

holowanie samochodow z urwanym kołem z urwanym kolem

Holowanie samochodów ze zblokowanym zawieszeniem, z urwanym kołem lub brakiem kół.

Bez problemu możemy podjąć się holowania samochodu ze zblokowanym zawieszeniem, urwanym kołem, a nawet bez kół. Holujemy samochody z urwanym sworzniem wahacza lub w przypadku zapieczenia się hamulca ręcznego.

 Dzieje się tak dlatego, że nasze lawety są wyposażone w specjalny wózek ,który pozwala nam na bezproblemowy załadunek uszkodzonego samochodu na Autolawete.

 


Naprawa samochodu na drodze

naprawa samochodu na drodze

Nie zawsze trzeba auto holować do warsztatu. Czasem usterki są na tyle niewielkie, że można je usunąć na miejscu. Wykwalifikowani pracownicy zdiagnozują problem i naprawią go byś mógł kontynuować swoją podróż. Rozwiązujemy problemy z elektryką, jak i z mechaniką twojego samochodu.


Dowóz paliwa do klienta, odpowietrzanie układu zasilania

dowóz paliwa

Jesteś w obcym miejscu, nie wiesz którędy do najbliższej stacji paliw, a bak już pusty? Jeśli zatrzymałeś się na poboczu bo zabrakło paliwa, dowieziemy je do Ciebie. Pomożemy też odpowietrzyć układ zasilania diesla.


Wymiana koła na drodze

odkrecanie kol

Przebiłeś oponę na drodze? Nie masz kluczy lub podnośnika?

Nie wiesz jak wymienić koło? Śruby są zapieczone?

Nie ma problemu!

Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami do wymiany koła na drodze.

Dojedziemy i wymienimy koło na zapasowe żebyś mógł kontynuować podróż.

Nie masz koła ?

Załadujemy samochód na lawetę i zawieziemy do wulkanizacji.


Zabezpieczenie i autoholowanie samochodów po wypadku

zabezpieczenie wypadków szczecin

Zabezpieczamy samochody po wypadkach na terenie Szczecina i okolic 24h.

Szybko przyjeżdżamy w miejsce zdarzenia i odpowiednio zabezpieczamy miejsce kolizji w celu zapobiegania następnych zdarzeń drogowych . Zdarzają się one bardzo często, ponieważ kierowcy  skupiają się na przyglądaniu rozbitym autom i nie patrzą na drogę.


Wyciąganie zakopanych pojazdów z błota, z zasp śnieżnych, z rowów

wyciaganie samochodow z blota

Pomagamy w wyciągnięciu pojazdów z błota lub grząskich nawierzchni przy użyciu mocnej wciągarki.

Wpadłeś w poślizg i wylądowałeś gdzieś na poboczu?

Nie ma problemu! Wyciągniemy Cię ze śniegu lub rowu.

Oprócz wciągarki niejednokrotnie przydaje się doświadczenie, ponieważ nie zawsze wystarczy samochód ciągnąć na siłę. Trzeba również uważać żeby go dodatkowo nie uszkodzić.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z wyciąganiem samochodów.

Nie dopuścimy do większego uszkodzenia Twojego samochodu.

Świadczymy również fachową pomocą przy zawiśnięciu na skarpie lub murku.

 


Spuszczanie paliwa ze zbiornika

spuszczanie paliwa ze zbiornika szczecin

Nalałeś omyłkowo nieprawidłowe paliwo? Świadczymy fachową i szybką pomoc w wypompowywaniu źle zatankowanego paliwa ze zbiornika.

Dojeżdżamy na miejsce.. Bez konieczności holowania samochodu do warsztatu.

Dzięki temu zaoszczędzasz czas i pieniądze.

Sprawdz nasz cennik.

Auto pomoc Szczecin – przebieg współpracy

O tym, jak wiele problemów rodzi wykluczający samochód z dalszego ruchu wypadek na drodze, z całą pewnością wie każdy, kto zetknął się z takim wydarzeniem w przeszłości. Na skutek pojedynczej sytuacji tego rodzaju cały harmonogram na bieżący dzień ulega zmianie, a w miejscu zaplanowanych do wykonania czynności pojawia się konieczność rozwiązania problemu utraconej funkcjonalności samochodu. Firma Corrado posiada duże doświadczenie w kwestii szeroko rozumianej auto pomocy udzielanej na polskich i europejskich drogach.  

Informacją wartą podkreślenia jest to, że na terenie Szczecina auto pomocy udzielamy nie tylko w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zgłoszenia, ale również w sposób możliwe najbardziej dla Ciebie wygodny. Jeśli zatem będziemy w stanie przywrócić Twojemu pojazdowi mobilność odpowiednio szybko i przy relatywnie niskich nakładach finansowych z Twojej strony, możesz być pewny, że będzie to pierwsza z naszych propozycji.

Profesjonalna pomoc drogowa cennik Szczecin

Ze względu na różnorodność możliwych awarii i trudnych sytuacji, które mogą przydarzyć się kierowcy na drodze, nie da się stworzyć uniwersalnego zestawienia kosztów poszczególnych usług. Nasz cennik pomocy drogowej w Szczecinie jest zatem w każdym przypadku ustalany indywidualnie, na podstawie specyfiki wydarzenia, modelu i marki samochodu oraz skali ewentualnych uszkodzeń czy zakresu koniecznych do przeprowadzania czynności naprawczych.

Mimo wielu niejednolitych czynników wpływających na końcową cenę usługi jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom jedne z najatrakcyjniejszych warunków współpracy na terenie Szczecina. Ceny pomocy drogowej są w naszym przypadku wyjątkowo niskie z uwagi na ponad 20-letnią obecność w branży oraz idące w komplecie z nią doświadczenie, fachową wiedzę oraz nowoczesne i bogato wyposażone zaplecze sprzętowe. W celu uzyskania szacunkowej wyceny interwencji serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.