...

Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Warsztat samochodowy Szczecin

Płatność gotówką lub kartą u kierowcy

Płatność gotówką lub kartą u kierowcy

Miałeś drobną stłuczkę albo wypadek? Holujemy samochód do warsztatu z którym współpracujemy. Kompleksowe naprawy samochodów po wypadku lub kolizji.

Laweta Szczecin Corrado współpracuje też ze sprawdzonymi, wiarygodnymi i profesjonalnymi warsztatami samochodowymi, gdzie dokonuje się napraw mechanicznych, elektrycznych lub powypadkowych.

Jesteś poszkodowany w kolizji ? Otrzymasz gratis samochód zastępczy na czas naprawy powypadkowej.

Poniżej przedstawione są usługi oferowane przez warsztaty z którymi współpracujemy

(+48) 609-240-240

Diagnostyka komputerowa

diagnostyka komputerowa szczecin

Pracujemy na komputerach Bosch z najnowszym oprogramowaniem,  które pozwala nam szybko diagnozować usterki elektroniczne i mechaniczne.

Naprawa samochodów po wypadku lub kolizji

naprawy powypadkowe szczecin

Dysponujemy profesjonalną ramą geometryczną oraz lakiernią bezpyłową.

Naprawiamy samochody w systemie bezgotówkowym rozliczając się z ubezpieczalnią sprawcy kolizji.

Zatrudniamy doświadczonych i  rzetelnych blacharzy oraz lakierników samochodowych.

 Mechanika samochodowa

warsztat samochodowy szczecin

Mamy najlepszy warsztat samochodowy w Szczecinie. Wykonujemy nie tylko szybkie naprawy typu wymiana oleju lub klocków hamulcowych. Podejmujemy się również tych bardziej skomplikowanych np. wymiana lub naprawa silnika, skrzyni biegów.

Posiadamy komputer, który pozwala nam diagnozować większość usterek.

 

 

Blacharstwo samochodowe

blacharstwo samochodowe

Blacharstwo samochodowe to usługa dla tych, którzy mieli stłuczkę lub wypadek. Naprawimy nadwozie profesjonalnie. Dysponujemy profesjonalną ramą geometryczną oraz wykwalifikowanych i doświadczonych blacharzy samochodowych.

 

 Lakiernictwo samochodowe

lakiernictwo samochodowe szczecin

Nasza firma oferuje też lakiernictwo samochodowe. Jeśli chcesz zmienić kolor, naprawić uszkodzone drzwi bo zazdrosny sąsiad zarysował je ostrym narzędziem, zgłoś się do nas.

Dokonujemy również renowacji lakieru w przypadku jego wyblaknięcia lub zmatowienia.

(+48) 609-240-240

Elektro-mechanika samochodowa

elektromechanik samochodowy szczecin

Nowoczesne samochody „nafaszerowane” są elektroniką. Doświadczony elektromechanik samochodowy zajmie się Twoim samochodem z pełnym profesjonalizmem.

Posiadamy komputer z wgranym najnowszym oprogramowaniem, które pozwala nam diagnozować problemy elektryczne w większości typów pojazdów.

 

 Usługi spawalnicze

spawanie elementów samochodu

Czasem koniecznie jest spawanie elementów samochodu w przypadku wymiany np. tylnego błotnika, który w większości przypadków jest zanitowany. W celu jego rozmontowania najpierw trzeba roznitować , a później poszczególne elementy pospawać.

Wymieniamy również progi , które też trzeba połączyć z podwoziem za pomocą spawania.

 

 

Rozliczenia bezgotówkowe z Zakładami Ubezpieczeniowymi

rozliczenia bezgotówkowe

rozliczenia bezgotówkowe

Dzięki umowom z zakładami ubezpieczeń rozliczamy naprawy bezgotówkowo. Po wykonaniu naprawy odbierasz sprawny samochód i nie musisz martwić się o gotówkę.

 My samodzielnie rozliczamy się z ubezpieczycielem.

 

Zapewniamy samochód zastępczy na okres naprawy powypadkowej.

auta-zastepcze gratis

auta-zastepcze gratis

Zapewniamy samochód zastępczy na okres naprawy  powypadkowej na naszym warsztacie.

 

 

 

 

 

Darmowe holowanie do warsztatu

holowanie do warsztatu gratis

holowanie do warsztatu gratis

Jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku?

Jeżeli tak, to masz prawo do bezpłatnego holowania Twojego samochodu do warsztatu.

Jeżeli nie wiesz gdzie odholować swój samochód, pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego warsztatu.

(+48) 609-240-240

 

 

Jak wybrać warsztat samochodowy?

Według danych zebranych przez Główny Urząd Statystyczny po polskich drogach porusza się prawie trzydzieści milionów samochodów. Oznacza to bardzo duże zapotrzebowanie na mechaników i warsztaty samochodowe, których liczba cały czas rośnie. Wybór odpowiedniego warsztatu to bardzo ważna kwestia, nad którą warto dobrze się zastanowić. Oczywiście, najpierw zawężamy go do okolicy, w której mieszkamy lub – w przypadku awarii czy wypadku – do miejsca takiego zdarzenia. W dużych miastach działa wiele serwisów samochodowych, dzięki czemu łatwiej znaleźć dobry warsztat. Należy jednak wybrać taki, który ma możliwość naprawić daną usterkę.

Nie wszyscy mechanicy podejmują się bardziej skomplikowanych zadań, oprócz tego nie wszystkie warsztaty posiadają sprzęt do przeprowadzania diagnostyki komputerowej, która pozwoli wykryć mniej oczywiste problemy z autem. Większość serwisów jest jednak w stanie dokonać wymiany lub naprawy uszkodzonych podzespołów. Trudniej znaleźć warsztat przyjmujący samochody powypadkowe. Trzeba też wziąć pod uwagę, że niektóre serwisy specjalizują się wyłącznie w autach pochodzących z danego kraju. Jeśli jednak znalazłeś taki, który zajmie się Twoim samochodem i umie rozwiązać wszystkie występujące problemy, dobrze sprawdzić opinie na jego temat. Warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak uczciwość oraz doświadczenie.

Warsztat samochodowy Szczecin

Corrado to działająca od dwudziestu lat firma świadcząca bardzo szeroki zakres usług serwisowych. W naszym warsztacie dysponujemy diagnostyką komputerową oraz innym specjalistycznym sprzętem, którego obsługą zajmuje się odpowiednio wykwalifikowany personel. Bez względu na to, jakim jeździsz samochodem i jaki jest powód serwisowania – czy była to niewielka stłuczka, poważniejszy wypadek czy może nagła awaria któregoś z układów – podejmiemy się przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Wykonujemy też takie usługi, jak blacharstwo i spawalnictwo.

W przypadku kolizji naprawiamy samochody w systemie bezgotówkowym, rozliczając się z ubezpieczalnią sprawcy. Współpracujemy ze wszystkimi polskimi zakładami ubezpieczeniowymi. Jeśli konieczny jest transport auta do warsztatu, oferujemy holowanie lub przewóz na lawecie, co więcej zapewniamy samochód zastępczy z OC sprawcy. Ponadto gwarantujemy rzetelne i uczciwe podejście do klienta, o czym świadczą liczne pozytywne opinie na nasz temat.

Jeśli potrzebujesz dobrego mechanika w Szczecinie warto postawić na firmę Corrado. Spośród konkurencji wyróżniają nas przystępne ceny, kompleksowy zakres usług, dostępność przez 24 godziny na dobę, wieloletnie doświadczenie, a także personel posiadający właściwe przeszkolenie oraz odpowiednie podejście do klienta. Aby wezwać nas na miejsce wypadku, wystarczy tylko wybrać podany na stronie internetowej numer telefonu. Jesteśmy stale do dyspozycji i gotowi do działania.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.