...

Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Holowanie pojazdów Europa – Polska

Wykonujemy usługi autoholowania i transportu samochodów lawetą w całej Europie.

Nasze lawety holowały samochody z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Szwecji, Danii oraz Norwegii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Wykonujemy usługę transportu samochodów do Polski, ale również pomocy drogowej w całej Europie.

Nasze lawety są dostępne 24h na dobę przez cały tydzień.autoholowanie cała Europa

Jeśli masz problem z autem i potrzebujesz lawety oraz transportu do Polski zadzwoń do nas.

Istnieje możliwość zabrania samochodu na lawecie wraz z 6 pasażerami.

Nasza centrala mieści się w Szczecinie dlatego mamy możliwość szybkiego dotarcia i transportu Państwa samochodu na lawecie do Polski. Koszty usługi autoholowania oraz transportu samochodu są dużo niższe niż usługi zagranicznych firm.

Cena za kilometr liczona jest od wyjazdu lawety ze Szczecina do momentu powrotu do Szczecina.

Jesteśmy firmą działającą na rynku już kilkanaście lat. Z naszych usług autoholowania i transportu lawetą korzystało setki podróżnych potrzebujących pomocy na drodze.

Współpracujemy również z wypożyczalnią samochodów. W przypadku potrzeby pozostawienia w warsztacie na dłuższy czas samochodu, mogą Państwo kontynuować podróż autem wypożyczonym.

W przypadku naprawy powypadkowej samochód zastępczy na czas naprawy oferujemy bezpłatnie.

(+48) 609-240-240

Jesteś zainteresowany tą usługą? Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Każdy samochód może w najmniej spodziewanym momencie ulec awarii. Drobne usterki łatwo wyeliminować w kilka chwil, ale poważniejsze naprawy często wymagają odholowania pojazdu. Do najgorszych sytuacji zalicza się te, które dzieją się poza granicami naszego kraju. Rachunek za dowóz uszkodzonego samochodu może okazać się wyjątkowo wysoki. Jednak holowanie pojazdów na terenie Europy nie musi odbywać się przy pomocy zagranicznego przewoźnika. Serdecznie polecamy uwadze nasze usługi w tym zakresie.

Główne korzyści z holowania pojazdów na terenie Europy

Naszym największym atutem jest cennik. Z klientami rozliczamy się w złotówkach, a nie euro. Poza tym koszty usługi dostosowaliśmy do polskich realiów. Dlatego właśnie holowanie pojazdów Europa – Polska w naszym wykonaniu stanowi tak konkurencyjne rozwiązanie w porównaniu do innych firm.

Docieramy do każdego regionu w Unii Europejskiej, nawet najbardziej oddalonego. Przez cały czas realizacji zlecenia cennik nie ulega zmianie – nie naliczamy dodatkowych opłat, a także nie mamy ukrytych kosztów. Orientacyjna cena za holowanie pojazdów do Polski jest podawana jeszcze przed rozpoczęciem zlecenia. Liczymy przejechane kilometry, od momentu wyjechania lawety spod siedziby, aż do jej powrotu. Oczywiście usługi wykraczające poza holowanie (np. dowóz paliwa czy pomoc drogowa) naliczane są oddzielnie.

Na niską wycenę zlecenie wpływa nie tylko możliwość rozliczania się w rodzimej walucie oraz rozsądna polityka cenowa, ale również umiejscowienie naszej siedziby. Szczecin to miasto doskonale skomunikowanym z resztą Europy Zachodniej.

Doskonale znamy europejskie trasy, dlatego możesz nam zaufać we wszystkich kwestiach dotyczących holowania pojazdów do Polski. Zawsze wybieramy optymalną drogę, a więc możliwie najkrótszą i najbezpieczniejszą. W efekcie nasi klienci mogą liczyć na ekspresowe wykonanie zlecenia, atrakcyjną ofertę cenową oraz fachowe holowanie pojazdów Europa – Polska.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.