...

Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Jaka jest różnica między pomocą drogową, a autoholowaniem?

Pomoc drogowa Szczecin

Często zdarza się, że kierowcy w sytuacjach kryzysowych, gdy zostaną zaskoczeni nagłą usterką podczas podróży, lub wypadkiem mają wątpliwości, czy zadzwonić po pomoc drogową, czy autolawetę. Niektórzy uznają, że jest to obojętne, gdyż pozornie obie usługi oferują prawie to samo. Jednakże nie tak do końca. Już wyjaśniamy różnicę.

Jeżeli przydarzyła Ci się awaria samochodu skorzystaj z oferty pomocy drogowej. Dzięki temu szybko i sprawnie pojawi się na miejscu doświadczony i kompetentny mechanik posiadający ze sobą niezbędne narzędzia i będzie w stanie pomóc Ci rozwiązać problem lub zdiagnozować usterkę na miejscu, bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Jednakże jeżeli zajdzie taka potrzeba, gdyż okaże się, że niemożliwe jest usunięcie usterki na miejscu, wówczas pomoc drogowa chętnie pomoże wybrać odpowiedni warsztat napraw, a także ułatwi skorzystanie z lawety.

W podstawowym zakresie usług Pomocy Drogowej ze Szczecina są takie usługi jak:

  • 1. Autoholowanie samochodów na specjalnym wózku, co zapewnia wciągnięcie samochodu na platformę bez jakichkolwiek uszkodzeń,
  • 2. Dokonanie drobnych napraw na drodze,
  • 3. Dowóz paliwa,
  • 4. Odkręcanie zapieczonych śrub kół,
  • 5. Zabezpieczenie i autoholowanie samochodów po wypadku,
  • 6. Odpalanie pojazdów specjalnymi kablami rozruchowymi,
  • 7. Wyciąganie zakopanych aut,
  • 8. Wypompowywanie paliwa ze zbiornika,
  • I wiele innych, dzięki którym bez najmniejszych problemów będziesz mógł spokojnie kontynuować dalszą podróż.

Natomiast kiedy należy zadzwonić po autoholowanie? Ta usługa wiąże się z przyjazdem lawety i holowaniem uszkodzonego lub powypadkowego samochodu bez dokonywania naprawy na miejscu. Oznacza to, że jeżeli przydarzył Ci się wypadek, groźna stłuczka lub gdy samochód jest na tyle uszkodzony, że nie da się doprowadzić do rozruchu silnika na miejscu, wówczas należy zadzwonić po lawetę. Autoholowanie samochodu do warsztatu będzie wówczas bezpłatne.

Korzystając z usług lawety otrzymasz pakiet usług dzięki, którym bezstresowo przejdziesz przez komplikacje wynikłe z uszkodzenia pojazdu. Otrzymasz bezpłatnie samochód zastępczy na okres naprawy powypadkowej, a naprawa auta po wypadku odbędzie się na specjalnej ramie geometrycznej.

Podsumowując. Pomoc drogowa związana jest z czynnościami prowadzącymi do uruchomienia samochodu na miejscu awarii. Natomiast wezwanie lawety służy odholowaniu uszkodzonego, powypadkowego pojazdu do warsztatu samochodowego w celu jego naprawy.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.