...

Pomoc Drogowa 24 H - Corrado Szczecin,

ul. Pozdawilska 12, tel. (+48) 609-240-240,

Estetyka źródeł światła w samochodach

Bez wątpienia światła samochodowe oprócz swojej istotnej funkcjonalności, mogą pełnić rolę estetyczną. Najlepszym sposobem na nadanie pojazdowi nowoczesnego i nieprzeciętnego wyrazu jest zmiana świateł.

Rynek jest obfity w całą gamę propozycji, które oprócz spełniania podstawowych zasad bezpieczeństwa, dają również możliwość wyróżnienia się spośród innych pojazdów. Jak wskazuje właściciel autopomocy w Szczecinie kierowcy są zazwyczaj najbardziej zainteresowani światłami ksenonowymi, które dają ciekawy efekt niebiesko-białego koloru reflektorów. Obecnie efekt ten można osiągnąć w niedrogi sposób, gdyż wystarczy wymienić zwykłe żarówki halogenowe na emitujące silne białe światło z niebieskim efektem ksenonowym. Nie należy jednak montować reflektorów ksenonowych w miejscu standardowego oświetlenia halogenowego, gdyż jest to niezgodne z prawem.

Zmieniając oświetlenie w samochodzie, należy także pamiętać o innych uczestnikach ruchu drogowego. Zdarza się bowiem, że po zmianie żarówek lub reflektorów oślepiamy innych uczestników ruchu. Powinniśmy pamiętać również o odpowiedniej regulacji systemu oświetlenia przed wyruszeniem w drogę.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.