Pomoc Drogowa a assistance.

Gdy zdarzy się sytuacja, kiedy samochód w związku z wypadkiem lub poważną usterką nie będzie mógł zostać samodzielnie odholowany przez kierowcę, niezbędne okaże się wezwanie Pomocy Drogowej ze Szczecina. Autopomoc w sposób profesjonalny i całkowicie bezpieczny przetransportuje nasz samochód w odpowiednie miejsce np. do warsztatu, na parking itp. Często jednak kierowcy mają wątpliwości, z jakimi kosztami związane jest wezwanie lawety lub Autolawety.
Na szczęście nie zawsze Pomoc Drogowa musi wiązać się z wysokimi kosztami, gdyż wszystko zależne jest od tego, jaką umowę zawarliśmy z ubezpieczycielem. A konkretniej, czy mamy wykupiony wraz z polisą ubezpieczeniową pakiet assistace i jakie są warunki tego pakietu. Warto więc wziąć to pod uwagę podczas podpisywania umowy z ubezpieczycielem. Świadomość pakietu usług pozwoli nam wiedzieć, czy w razie konieczności mamy dzwonić bezpośrednio po daną Pomoc Drogową, czy najpierw należy zadzwonić do ubezpieczyciela, by wskazał nam, jak mamy postąpić dalej. Warto także zwrócić uwagę, czy dana firma oferująca Autoholowanie obsługuje zdarzenia drogowe w ramach programu assistance. W innym przypadku możemy narazić się na niepotrzebne koszty.

About

Od 2000 r prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i świadczę usługi dla ludności. Posiadam na stanie profesjonalne lawety , dzięki którym mogę holować samochody po kolizji lub wypadku. Świadczę również usługi pomocy drogowej tzn że moi pracownicy dojeżdżają na miejsce awarii popsutego samochodu i starają się zdiagnozować i usunąć problem na miejscu.

Comments are closed.